HAK WESTFALIA AUTOMAT

HAK WESTFALIA AUTOMAT
HAK WESTFALIA AUTOMAT HAK WESTFALIA AUTOMAT HAK WESTFALIA AUTOMAT
PRODUKTY KTÓRYMI JESTEŚ ZAINTERESOWANY
(0) ZOBACZ LISTĘ
OPIS

System wypinany automatycznie

Pionowo wypinany system automatyczny WESTFALIA  (A40V) to innowacja na rynku.
Opatentowany system wypinania kuli został tak skonstruowany, aby po jej wypięciu hak był niewidoczny. W zdecydowanej większości przypadków (tam gdzie tylko umożliwia to konstrukcja pojazdu) nie wycina się otworu w zderzaku, a po wypięciu kuli nie widać żadnych elementów haka holowniczego. To podstawowa zasada funkcjonowania tego wyjątkowego systemu. Również ta właśnie cecha sprawia, że jest to system najbardziej pożądany przez klientów i najbardziej rozpoznawalny.

Hak ten jest zabezpieczony zamkiem przed kradzieżą kuli. Sam system wypinania jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przekręcić kluczyk, a nastepnie całą dźwignię, aby zwolnić kulę i wypiąć ją jednym ruchem. Proces ten nie wymaga użycia siły. Po wypięciu otwór zabezpiecza się zaślepką, a wypiętą kulę holowniczą przewozi w etui z tworzywa sztucznego. Akcesoria te są oczywiście dostarczane przez firmę WESTFALIA Automotive w komplecie z hakiem holowniczym.
System Westfalia A40V to produkt wykonany niezwykle precycyjnie, posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty, bezpieczny i znakomicie zabezpieczony przed korozją. Jest on dostarczany wielu producentom samochodów, do wielu modeli jako hak oryginalny. Jeżeli jestes posiadaczem takiego modelu samochodu – będziesz miał np. możliwość przewożenia wypiętej kuli w specjalnie do tego przystosowanym miejscu w bagażniku.


Parametry techniczne