Wszystkie bestsellery
  • -200,00 zł

Bikelander BC80(wersja LED)

Ocena 

Bardzo solidna platforma składana w kostkę z możliwością rozbudowy i prostym montażem

3 199,00 zł
2 999,00 zł Zniżka 200,00 zł
Brutto
Ilość

Opis
Platforma na hak BC80 firmy Westfalia to elegancka i solidna konstrukcja (zarówno dla użytkownika jak i dla przewożonych rowerów).
Montaż bagażnika BC80 na haku holowniczym jest bardzo prosty. Jedną ręką należy przytrzymać bagażnik, a drugą zablokować zamek na kuli. Dzięki temu rozwiązaniu nie narazimy nasz samochód na porysowanie czy inne uszkodzenia.
Bagażnik oraz wszystkie rowery zabezpieczone zamkiem przed kradzieżą- system jednego klucza.
Platforma z listwą świetlną 13 pinową (z miejscem na tablicę rejestracyjną) wyposażoną w światła LED. Listwa posiada tylne światła w tym światło cofania i światło przeciwmgielne (wymagane na terenie UE).
Bagażnik przystosowany jest do załadunku dwóch rowerów (po zamontowaniu adaptera rozszerzającego o jedno stanowisko - możliwość przewożenia 3 rowerów).
Rama roweru nie może przekraczać średnicy 8 cm, natomiast średnica opony 6 cm.
Platforma optymalna również do przewozu rowerów elektrycznych(o max. rozstawie osi 1300 mm).
Regulowane uchwyty kół zapewniają perfekcyjne mocowanie każdego koła. Gruba warstwa gumy na uchwytach chroni ramę roweru oraz koła.
W czasie gdy bagażnik nie jest użytkowany można go złożyć do kompaktowego rozmiaru. Dzięki temu w trakcie przewozu czy przechowywania oszczędzamy sporo miejsca.
W platformie BC80 występuje funkcja uchyłu. Polega ona na wygodnym i szybkim położeniu platformy, na której mocujemy rowery czy inny ładunek tak by można było otworzyć bagażnik.
Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Bikelander BC80(wersja LED)

Bikelander BC80(wersja LED)

Bardzo solidna platforma składana w kostkę z możliwością rozbudowy i prostym montażem

Napisz swoją opinię
Zobacz także

Marka: Yakima

FoldClick 2

Recenzje: 0

Mała, lekka i kompaktowa platforma do przewozu rowerów na haku samochodowym. Dzięki składanym światłom, podstawom na koła oraz w połączeniu z bardzo niską wagą platforma jest łatwa w przechowywaniu

Cena 2 499,00 zł Cena podstawowa 2 799,00 zł
Więcej
W magazynie
16 other products in the same category: