Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki Westfalia

Jako wynalazca zaczepu kulowego i posiadacz pierwszego patentu na tego typu złącze, Westfalia-Autmotive jest wynalazcą haka holowniczego. Od roku 1932 rościmy sobie prawo do naturalnego przywództwa w branży haków holowniczych.

Jako wynalazca zaczepu kulowego i posiadacz pierwszego patentu na tego typu złącze, Westfalia-Autmotive jest wynalazcą haka holowniczego. Od roku 1932 rościmy sobie prawo do naturalnego przywództwa w branży haków holowniczych. Narodziny tego genialnego pomysłu stworzyły podwaliny, na których opiera się nasz sukces trwający już od ponad 80 lat.

Produkty Westfalia-Automotive od lat cieszą się ogromnym uznaniem kierowców, warsztatów oraz przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie, ponieważ wyróżniają się jakością odpowiednią dla niemieckich, wieloletnich standardów oraz tradycji.

Korzystają z tego wszyscy konsumenci – użytkownicy bezpośredni czerpią korzyść z niezawodnego bezpieczeństwa, warsztaty z szybkiego i nieskomplikowanego montażu, a przemysł motoryzacyjny ze wsparcia i wiedzy - zarówno technicznej, jak i handlowej.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji